POCZTA CLOUD

Projektowanie stron

Własna strona internetowa to w dzisiejszych czasach wymóg konieczny do skutecznego pozyskiwania klientów oraz prezentacji własnej firmy. Jeżeli nie masz jeszcze własnej strony internetowej, lub twoja strona jest nieaktualna, albo po prostu chcesz tknąć w nią trochę świeżości to zapraszamy do współpracy. Każda z zaprojektowanych stron dla naszych klientów jest dopasowana do potrzeb klienta zaczynając od szaty graficznej aż do specyficznych funkcji wykonanych na zlecenie klienta. Każdy projekt wykonywany jest od początku do końca indywidualnie w konsultacji z klientem który ma wpływ przez cały czas na tworzony projekt. Dzięki temu klient ma pewność że jego projekt jest dopasowany do jego potrzeb.

OPWEB

Hosting

Szukasz miejsca dla swojej strony internetowej ale nie masz wiedzy żeby sobie z tym poradzić. W takim razie zapraszamy do współpracy. Firma OPWEB kieruje się indywidualnym podejściem do klienta pomagając mu na każdym etapie. Pomożemy w doborze zakupie oraz konfiguracji domeny a także skonfigurujemy hosting na naszych serwerach na zlecenie klienta. Nie musisz przejmować się kwestiami konfiguracji czytaniem poradników wystarczy zlecić nam konfigurację a my zajmiemy się resztą. Hosting na serwerach OPWEB to tani i prosty sposób na osadzenie twojej strony internetowej.

OPWEB

Serwery poczty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poczty dla małych i średnich firm. Dzięki naszej ofercie dostają Państwo szybką, bezpieczną i wygodna pocztę. Bądź na bieżąco z mailami i dostawaj powiadomienia na w swoim telefonie dzięki funkcji PUSH. Dostosuj swoje ustawienia dzięki nieograniczonej liczbie aliasów tworząc filtry i zarządzając swoja pocztą poprzez panel www. Oferujemy także instalację serwerów poczty u Państwa w firmie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

OPWEB
2015 OPWEB Wykonanie: opweb.pl